Скільки полів в Україні заміновано?

0 64

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося відновлення діяльності аграрних підприємств в регіонах та розмінування полів. ГО “Асоціація саперів України” разом з компанією “Феодал” створили проєкт millitary.feodal.online, який спрямований на прискорення прибирання полів від вибухонебезпечних предметів, повідомляє SEEDS.

У рамках проєкту приймають заявки від фермерів, землі яких заміновано.

“Ми визначили що загальна площа імовірно замінованих полів становить 4,8 млн га. Від загальної площі ми не враховували Чорнобильську зону відчуження та території Луганської і Донецької областей, які були окуповані до 24 лютого 2022, а також річки, озера, і т.д.

За місяць роботи сервісу ми зібрали заявок на загальну площу 80 тис га, це 433 заявки фермерів з різним земельним банком. Наразі переважна більшість поданих заявок, це території де вже пройшла активна фаза бойових дій, або зачепила точково, але справа нетехнічного обстеження і в результаті проведення заходів гуманітарного розмінування дійде до кожного фермера, і віримо що вже скоро”, – зазначають представники проєкту.

Загалом, близько 45% полів, на територіях де велись бойові дії, були заміновані.

Наразі Асоціація саперів України наразі працює для розширення команди піротехніків для якнайшвидшого охоплення більших територій і розмінування.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!