Виробники продуктів харчування обговорили соціальну відповідальність бізнесу

0 134

Минулого тижня в Києві відбувся «круглий стіл» -тренінг «Соціальна відповідальність бізнесу та основні трудові стандарти в контексті розвитку ринку ЄС». Експерти і фахівці провідних компаній в сфері виробництва продуктів харчування, інспекційних послуг та сертифікації, підтримки малого і середнього бізнесу, трудового та гендерного права розповіли про умови виходу і роботи на європейських ринках, про нюанси оформлення документів, про розвиток фермерства та села в цілому.

Так, представники компанії «Nestlé в Україні» розповіли про роботу програми «Господар», яка спрямована на підтримку українських постачальників сировини. Її мета – досягнення умов виробництва і якості сировини до рівня стандартів Nestlé, а значить європейських стандартів. Ця програма викликала великий інтерес у фермерів, що дозволило компанії досягти 62% забезпеченості локальною сировиною.

На «круглому столі» також обговорювалася ще одна програма компанії «Nestle в Україні» –  «Господар +», в основу якої закладені методики по оцінці фермерських господарств RISE. А це десять показників, що дозволяють оцінити такі аспекти роботи підприємства, як екологія, економіка і соціальна складова.

SEEDS.org.ua за матеріалами https://agrostory.com/info-centre/company-news/sots-otv-bizn-i-trudovye-stand-es/?sphrase_id=5227951

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!