Солодощі з рибою та сир з м’ятою: крафтовий ярмарок у Тернополі

0 516

Одним з популярних напрямків розвитку малого бізнесу є крафтове виробництво. Споживачі досить цікаві до незвичної продукції з унікальною історією. Такі продукти добре привертають увагу, тому напрямок досить перспективний. Один із способів заявити про себе, як для виробників-початківців, так і для бувалих крафтярів – тематичні ярмарки. Днями такий захід пройшов у Тернополі. Тут презентували сири, мед, солодощі, пасту та іграшки ручної роботи, повідомляє SEEDS.

У першому крафтовому ярмарку Тернопільщини взяли участь близько двох десятків локальних виробників. Організувала захід громадська ініціатива “Від села до міста”.

Відвідувачі ярмарку могли скуштувати солодощі ручної роботи. Деякі смаколики мали незвичні інгредієнти, як-от живі квіти чи риба. Також можна було купи адигейські сири з різними травами та спеціями – наприклад, з м’ятою. Ще на ярмарку презентували свою продукцію виробники пасти, різних видів меду та декоративних воскових свічок, дитячих іграшок ручної роботи.

Одна з крафтярок, Юлія Томчишин, презентувала на ярмарку пасту різних видів та кольорів. Говорить, працює журналістом, але під час карантину з’явилося більше вільного часу, тому вирішила спробувати виготовляти макарони. Роблять крафтову пасту з італійського борошна з твердих сортів пшениці, а фарбують натуральними барвниками. Зелену пасту можна отримати, якщо додати шпинат, для червоної – буряк, а для чорної – чорнила каракатиці.

Тепер подібні ярмарки у Тернополі будуть організовувати регулярно. Адже ініціатива “Від села до міста” об’єднає понад 300 регіональних виробників крафтової продукції. Кожен з них прагне презентувати свої товари для місцевого споживача.

SEEDS за матеріалами Телекомпанія TV-4

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!