Сотні мільйонів гривень – такого економічного ефекту можуть досягти агрокомпанії, використовуючи APS Smart

0 120

Система закупівель APS Smart дає можливість представникам агробізнесу керувати ланцюгами поставок на всьому етапі закупівельної діяльності підприємства, зокрема, починаючи з етапу збору інформації про потреби для закупівель, проведення тендерних і закупівельних процедур, контрактації, можливостей формування замовлень і рахунків.

При цьому економічний ефект від використання даної системи може обчислюватися сотнями мільйонів гривень. Про це розповів директор з розвитку програмного забезпечення системи закупівель APS Smart Олександр Бородай в ефірі Першого ділового телеканалу.

За словами Олександра Бородая, дане рішення дозволяє вирішити кілька проблем, які сьогодні стоять перед аграріями. Так, з одного боку, APS Smart дає можливість економити час при виконанні процедур закупівлі – починаючи від початкового етапу до кінцевого. З іншого – дозволяє досягти певного рівня безпеки і виключити зловживання з боку користувачів системи.

При цьому головною перевагою системи, за словами директора з розвитку програмного забезпечення системи закупівель APS Smart , є можливість досягнення фінансової економії при здійсненні процедури закупівель. Це досягається шляхом розширення кількості постачальників і збільшення їх конкурентного середовища у кожного окремо взятого агропідприємства.

“Один з відомих українських агрохолдингів, який експлуатував систему протягом останніх 1,5 років отримав економічний ефект від її використання в розмірі 5,5% від усього обсягу закупівель. Ця цифра обчислюється сотнями мільйонів гривень. При цьому наш клієнт повністю отримав безпаперовий документообіг, а з точки зору безпеки – можливість контролю за процедурами закупівель на всіх етапах”, – навів приклад Олександр Бородай.

За словами фахівця, програмне забезпечення APS Smart  не є простим, але на етапі впровадження системи компанія проводить навчання співробітників, які будуть нею користуватися з необхідними практичними заняттями. В кінцевому підсумку кожен користувач системи проходить сертифікацію APS Smart, завдяки якій до користування допускаються тільки ті співробітники компанії-клієнта, які можуть користуватися APS Smart в повному обсязі.

“При цьому ми надаємо технічну і експертну підтримку своїм клієнтам після впровадження APS Smart. Даний супровід дає можливість вирішити всі питання користувачів, які у них виникають в процесі експлуатації системи. Ми надаємо весь необхідний спектр послуг клієнтам для того, щоб вони мали можливість в повному обсязі скористатися функціоналом системи і отримати економічний ефект для своєї компанії”, – підкреслив Олександр Бородай.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Першого ділового телеканалу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!