Стало відомо чому в Україні не дешевшають сезонні овочі та фрукти

0 198

Доволі несприятливі погодні умови навесні стали причиною того, що сезонні овочі та фрукти цьогоріч не дешевшають так швидко, як ми звикли. Про це розповів експерт Економічного дискусійного клубу Євген Олейніков.

“Це пов’язано з доволі-таки несприятливими погодними умовами навесні. Крім того, аномальна спека у червні також мала свій вплив на пропозицію овочів та фруктів”, — зазначив Євген Олейніков.

Експерт зауважив, що є системні процеси на ринку, які передбачають максимальну ціну на продукти, а також її мінімальне та повільне зниження у сезон.

“Є деякі системні процеси, які відбуваються на ринку. У великих містах стає дедалі менше тих, хто пропонує продукцію безпосередньо зі свого городу. Як правило, цю продукцію скуповують посередники і пропонують її на ринку.

Вони ставлять максимальну ціну, яку можуть, а потім потроху та дуже повільно її знижують, оскільки люди все одно будуть купувати цю продукцію, а продавці намагаються взяти за неї максимальну ціну. І це впливає на рівень цін, тобто на те, що у сезон вони знижуються не так швидко, як ми звикли”, — сказав він.

SEEDS.org.ua за інформацією Українське радіо 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!