Стало відомо де в Україні росте найкраща і найдорожча черешня

0 503

Сезон літніх ягід та фруктів у самому розпалі – полуниця йде на спад, а от на ринку абрикосів, персиків та нектаринів стає тіснувато. Неймовірна кількість різної черешні дивує колосальною різницею вартості, розповіла Тетяна Гетьман, керівник департаменту “Аналітика” ОРСП “Шувар”, найбільшого у західному регіоні гуртового ринку сільгосппродукції.

“Сезон суниці садової (полуниці) йде до завершення. Але разом зі зниженням пропозиції знижуються ціни. Якість вирішує все, якісну полуницю нині шукають днем з вогнем

Черешні стало дуже багато, а розбіг цін ще більший. Ягода їде з Тернополя, Чернівців, Закарпаття та Мелітополя. Мелітопольська у 2 рази дорожча від закарпатської та чернівецької, і за нею стоїть черга”, – пише Тетяна Гетьман на своїй сторінці у Facebook.


“На ринку абрикосів, персиків та нектаринів стає тіснувато. До Мелітополя та Закарпаття доєднались Чернівці й поряд з цим продовжує зростати пропозиція від виробників Молдови та Узбекистану. Узбекистан почав завозити вже першу сливу.

Вишні теж стає більше з кожним днем і ціни, відповідно, йдуть донизу.

Нарешті повноцінно відкрився сезон лохини. Ціни співставні з минулим роком, трейдери сподіваються, що в цьому сезоні калібр ягоди буде більший. У дрібної лохини навіть на початку сезону дуже низькі шанси втримати ціну на фоні обвалу ціни на чорницю, якій стався на минулих вихідних”, – додає Тетяна Гетьман.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!