Стало відомо кого шукають українські аграрії для роботи і скільки за це платитимуть

0 317

Щороку з наближенням весни і літа все більш затребуваними стають працівники, задіяні в сільських господарствах та аграрному секторі. Шукають агрономів, комбайнерів, трактористів, вантажників і навіть доярок. 

В останній місяць аналітики помітили, що зростає кількість пропозицій для шукачів по вакансіях агронома, тракториста, комбайнера, різноробочих на ферму, доярок і вантажників на сільгосппідприємства.

Що ж стосується зарплат, то їм пропонують такі суми:

  • агроном: від 15 000 до 40 000 грн;
  • тракторист: від 12 000 до 30 000 грн;
  • комбайнер: від 10 000 до 25 000 грн;
  • робітник на ферму: від 12 000 до 18 000 грн;
  • доярка: від 4500 до 14 000 грн;
  • вантажник: від 4000 до 12 000 грн.

Більшість вакансій зосереджені в регіонах, ближче до масштабних ферм і полів – в Дніпровській, Одеській, Рівненській областях.

До цієї статистики додається, що все ж українські зарплати для цих працівників абсолютно незрівняні з тими, що пропонують країни найближчого зарубіжжя. Наприклад, доярка в Польщі може претендувати на зарплату близько 22 000 грн, а робітник на ферму в Естонії – від 30 000 грн.

Звичайно, графік, умови роботи, масштаб підприємства і відмінності в мінімальній зарплаті в Україні і європейських країнах сильно впливають на рівень зарплати, який може запропонувати роботодавець, але змагатися з Польщею, Німеччиною, Литвою, Італією і Чехією, де найчастіше шукають роботу українські претенденти , в Україні можуть поки переважно великі сільгосппідприємства.

 

SEEDS.org.ua за інформацією UBR

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!