Стало відомо коли держава почне доплачувати ЄСВ сімейним фермерським господарствам

0 694

Міністерство аграрної політики і продовольства планує з 1 жовтня 2019 роки запустити програму доплати державого єдиного соціального внеску (ЄСВ) сімейним фермерським господарствам. Про це повідомила в.о. міністра аграрної політики Ольга Трофімцева.

“Ми хотіли б, щоб ця програма запрацювала вже в цьому році, хоча б в тестовому режимі. Тому ми будемо звертатися до Кабміну щодо перенесення термінів початку роботи цієї програми з 1 жовтня”, — сказала глава міністерства.

За словами Трофімцевої, зараз міністерство узгоджує технічні моменти з Міністерством фінансів.

Згідно з проектом постанови Кабміну, прийнятого в середу з зауваженнями Мінфіну, без змін термінів програма почне діяти з 1 січня 2020 року.

Документ передбачає доплату державою мінімального ЄСВ сімейним фермерським господарствам в рамках програми підтримки фермерів, якій на 2019 рік передбачено 800 млн грн.

“Спочатку фермерське господарство буде отримувати найбільшу доплату (в перший рік – 90%, – ред.), щоб якомога більшу кількість фермерів почали співпрацювати. Згодом, протягом 2-3 років, доплата буде зведена до 50%”, — пояснила замдиректора департаменту аграрної політики і сільського господарства Мінагрополітики Олена Альшанова.

SEEDS.org.ua за інформацією Інтерфакс-Україна

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!