Стало відомо що спровокувало карколомне падіння цін на українську цибулю

0 330

Ціни на цибулю в Україні стрімко падають. На даний момент основні операції з продажу городньої цибулі проводять в межах 2,50-4 грн/кг, що в середньому на 13% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Галузеві експерти пов’язують такий негативний ціновий тренд з ослабленням торгової активності на ринку і загальним надлишком пропозиції цибулі.

Пропозиція наразі доволі велика. В першу чергу фермери збувають цибулю ранніх і середніх сортів, яка не придатна для тривалого зберігання.

Водночас багато фермерів уже зараз прекрасно усвідомлюють, що частина зібраної ними цибулі через проблеми з якістю тривалому зберіганню не підлягає і продавати цю продукцію потрібно якнайшвидше.

Найчастіше з такою ситуацією стикаються господарства, які з метою економії змушені були садити сортову, а не гібридну цибулю.

Наразі городня цибуля в Україні вже надходить у продаж в середньому на 32% дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період.

При цьому, багато виробників, які мають у своєму розпорядженні якісну продукцію придатну для зберігання, на сьогоднішній день вважають за краще не вести реалізацію городньої цибулі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!