Стало відомо що вплинуло на шалене подорожчання української лохини

0 562

Українська лохина станом на 1 липня коштує дорожче, ніж рік тому. Навіть після суттєвого зниження ціни в останній тиждень червня вартість української ягоди залишається на 35% вищою, ніж рік тому.

Експерти пов’язують такі ціни з тим, що цьогоріч ягода з’явилась на ринку на 10 днів пізніше, ніж у 2018-му. За даними аналітиків, в перший робочий тиждень липня на гуртових майданчиках країни лохина коштує 220-240 грн/кг, повідомляє “Інфо-Шувар”.

“Українська лохина з’явилась на ринку на 10 днів пізніше, ніж рік тому, тому і ціни на неї є вищими. Але судячи із повідомлень, які ми отримуємо від виробників, найближчі 2 тижні пропозиція лохини буде швидко збільшуватись, а ціни почнуть знижуватись кожного дня. Це добре для популяризації цієї ягоди, ми налаштовані на збільшення обсягів реалізації в цьому сезоні”, — зазначають оператори ОРСП “Шувар”.

Рік тому найнижча ціна на лохину — 100 грн/кг — була зафіксована на майданчику ОРСП “Шувар” в 20-х числах липня. Протягом липня 2018 р. лохина подешевшала в 2 рази. В 2017 р. до мінімальних показників ціни на лохину теж впали в останній тиждень липня, але тоді вона коштувала 150-160 грн/кг.

SEEDS.org.ua за інформацією Інфо-Шувар

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!