Стало відомо скільки грошей від держави отримають пасічники України

0 238

В Уряді розподілили кошти, які надійдуть на підтримку бджолярів України. Названо і регіони, і точні суми. Про це на своїй сторінці у Facebook пише заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький.

«Міністерство затвердило розподіл коштів по підтримці бджолярів. Кінцева сума складає 239,4 млн грн. Найбільше коштів підуть до областей:

  • Вінницька — 23,1 млн грн
  • Кіровоградська — 19,3 млн грн
  • Одеська — 15,8 млн грн
  • Хмельницька — 13,2 млн грн
  • Івано-Франківська — 12,7 млн грн

Дякуємо всім пасічникам, що повірили у програму та подали документи. Наступного року будемо спільно з вами продовжувати підвищувати ефективність, результативність та розвиток в цілому галузі бджільництва», – пише Тарас Висоцький.

Раніше, під час обговорення в рамках програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики розповів що Уряд оцінює потребу українців у земельних кредитах після відкриття ринку землі (першого етапу) у 500 млн грн.

«Перший етап запуску земельної реформи передбачає доступ фізосіб з 1 липня 2021 року. Тому лише фізособи зможуть брати кредити. Ми підтримуємо сімейні фермерські господарства і саме тому ми за ними буде закладена компенсація відсоткової ставки, яка означатиме для людини кредит під 3%. Наші розрахунки – кажуть, що закласти бюджетні пропозиції до 500 млн грн після запуску ринку землі», – каже Тарас Висоцький.

Водночас у проекті бюджету на 2021 рік немає наразі цих коштів.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!