Стало відомо скільки сьогодні коштує український самогон

0 1 090

Служителі вітчизняної Феміди допомогли з’ясувати цікаві показники – вартість самогону в Україні. Допоміг у цьому аналіз судових рішень, доступних в Єдиному реєстрі, судових рішень.

З’ясувалося, що виготовляти та збувати самогон – справа досить прибуткова. Зокрема дані ЄРСР містять інформацію про те, що в середньому 0,5 літрів продукту коштує близько 30-35 грн.

Це – втричі дешевше, аніж коштує сьогодні офіційно вироблена пляшка горілки. Попит на таку продукцію, враховуючи невеликі доходи переважної більшості співвітчизників, істотний.

Самогоноваріння в Україні процвітає. Відповідних судових проваджень за фактами збуту самогонної алкогольної продукції безліч, а ось – покарань за такі порушення набагато менше.

Так, Єдиний реєстр судових рішень рясніє постановами про накладені на українців адміністративні штрафи за виготовлення і збут самогону власного виробництва. Таких у базі ЄРСР – десятки, і це лише за останній тиждень.

Так, до прикладу, 11 грудня за продаж самогону власного виробництва жителя Вінниччини оштрафували на 8,5 тис. грн.

Ще 1,7 тис. грн штрафу отримав правопорушник, що протягом 6 місяців збував самогон місцевим жителям Житомирщини.

Примітно також, що у багатьох випадках правоохоронці виявляли факт виготовлення та збуту самогону українцями, однак довести це в суді не змогли.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією УНН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!