Старі теплиці ще не сказали свого останнього слова

0 491

В Україні теплиці 4-го покоління типу Venlo вже змінюють нові теплиці так званого 5-го покоління, типу ULTRA CLIMA. Однак для малих фермерів України досі актуальними залишаються старі-добрі «Антрацитівські» теплиці, передає кореспондент Seeds.

Про це заявив Леонід Чебанов, старший науковий співробітник Київського національного університету будівництва і архітектури, виступаючи під час першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019» 22 серпня в Дніпрі.

«Старенькі наші добрі «Антрацитівські» теплиці. У нашій таблиці класифікації ми її назвали теплицею 3-го покоління. Ми вважаємо, що ці конструкції мають місце жити. Вони ще не сказали свого останнього слова.

Особливо для фермерських господарств, які розглядають площу 5-10 тисяч квадратних метрів теплиць. Використання таких конструкцій є актуальним з урахуванням їх відповідного доопрацювання. Одне з таких – застосування сучасної плівки з турбонадувом», – стверджує Леонід Чебанов.

“Теплиці типу «Антрацит» з’явилися в нашій країні в 70-х роках. На той час ще Радянський Союз за золотовалютні, газові рублі купив 2 заводи, один з яких «Антрацит» Луганської області з випуску повнокомплектних теплиць і обладнання.

Тоді це був серйозний прорив в тепличному бізнесі та всьому тепличному господарстві», – згадує експерт.

 

Seeds.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!