Столичний парад Еко Дідів Морозів потрапив до Книги Рекордів України

0 543

Днями в столиці пройшов Парад Еко Дідів Морозів. До Києва з різних куточків України з’їхалися цілими сім’ями зелені Еко Діди Морози та Еко Снігуроньки, які проявили величезне бажання зберегти та відновити хвойні ліси, повідомляє кореспондент SEEDS.

Основна мета такого параду – саме збереження і примноження хвойних лісів, особливо в передноворічні дні. Також Еко Діди Морози намагаються запровадити в Україні природозберігаючі новорічні традиції: дарувати саджанці хвойних дерев в горщиках, висаджувати живі новорічні дерева та відмовлятися від пластикових новорічних прикрас.

Напередодні Нового Року ГО "Кедри України" провела в столиці 2-й Парад еко Дідів морозів, встановивши новий рекорд України. Подробиці події шукайте на сторінках Seeds Agri-Gator News East-Fruit.com Кедри України

Gepostet von Seeds am Sonntag, 22. Dezember 2019

 

Крім цього екоактивісти прагнуть достукатися до влади та вимагають аби в Україні скасували традицію встановлювати зрубані вікові дерева на центральних площах міст.

Стартував передноворічний Парад Еко Дідів Морозів від столичного Хрещатику. Тут всі охочі мали нагоду отримати незабутній передноворічний подарунок – живу ялинку. Далі екоактивісти вирушили ходою до Маріїнінського парку, де представники Книги Рекордів України офіційно засвідчили нове досягнення нашиих співвітчизників.

Екопарад встановив Новий рекорд України в категорії “Масові заходи” – на параді зібралася найбільша кількість Еко Дідів Морозів, Еко Снігуроньок та екосвідомих громадян України, які змінюють свої новорічні традиції та зберігають нашу планету.

“Парад Еко Дідів Морозів в 2019 році вже другий за рахунком. Але в цьому році він став ще і міжнародним – до його проведення приєдналися, зокрема і активісти з інших країн.

Але третій рік ми проводимо творчий конкурс Еко Дідів Морозів – збираємо природозберігаючі природні образи: пісні, вірші, казки, малюнки.

Не так давно видали книгу. У ній зібрані твори понад 100 авторів з усієї країни”, – розповіла в коментарі SEEDS Тетяна Мадісон – голова громадської організації “Кедри України”, яка організувала цей парад.

За її словами сам парад – це кульмінація досить тривалого і насиченого екомарафону. “У нас цілий тиждень проходив флешмоб Еко Дідів Морозів – проводилися уроки в різних регіонах, еко-майстер-класи, висадка дерев хвойних лісів”, – додала Тетяна Мадісон.

 

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!