Столиця – лідер інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності в Україні

0 485

Київ є, був і буде надійним міжнародним інвестиційним партнером. Про це розповів Володимир Слончак, заступник голови Київської міської державної адміністрації, під час засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні, яке пройшло в приміщенні Київської торгово-промислової палати, повідомляє кореспондент SEEDS.

“Київ за динамікою соціально-економічного розвитку залишається лідером серед регіонів. Сьогодні 23,4% формування регіонального валового продукту знаходиться саме в Києві. Саме Київ вніс майже 44% надходжень до бюджету.

На сьогодні столиця є лідером інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності в Україні. У місті зосереджено понад 33% капітальних інвестицій та понад 52% прямих іноземних інвестицій”, – зазначив Володимир Слончак.

Щорічний масштабний захід, який відбувся 3 березня 2020 року – спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні з керівництвом і членами Київської торгово-промислової палати зібрав близько 100 українських компаній.

Бізнесмени презентували свою продукцію понад 30-ти керівникам торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні, та 30-ти міжнародним організаціям, що займаються сприянням розвитку підприємництва.

Кожна українська компанія отримала нагоду протягом 2-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками зарубіжних амбасад щодо експорту своєї продукції, можливостей інвестицій у розвиток виробництва та подальшої взаємовигідної співпраці.

Отримані матеріали іноземні дипломати використають для підготовки пропозицій представникам уряду та бізнесу своїх країн. Такі індивідуальні зустрічі та переговори є найрезультативнішим способом налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.

У рамках заходу відбулось пленарне засідання за участі представників влади, на якому розглянули підсумки економічного розвитку України за 2019 рік, а також основні пріоритети зовнішньоекономічної політики в 2020 році.

Київська торгово-промислова палата вже 10-ий рік поспіль проводить засідання Міжнародного Трейд-клубу. За словами президента Палати Миколи Засульського, такий формат є точкою об’єднання та комунікації торгових й економічних радників посольств з українськими експортерами, а результативність роботи відображується в поліпшенні міжнародного іміджу України, позитивній динаміці зростання внутрішнього торговельного обороту регіонів.

Торгові й економічні радники зарубіжних посольств готові сприяти не лише великим компаніям. Вони допомагають будь-якій українській компанії, у першу чергу – малому та середньому бізнесу. Захід в черговий раз підтвердив, що Київ залишається одним із найважливіших торговельних регіонів на карті країни та світу.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!