Столиця приймала перший український ГарбузFest

0 229

Напередодні всесвітньовідомого гарбузяного свята Геловіна, в столиці України відбулась своя масштабна подія – ГарбузFest. Перший всеукраїнський фестиваль гарбузів тривав аж два дні на “Співочому” полі Національного музею народної архітектури та побуту України, повідомляє кореспондент SEEDS.

Яких тільки страв з гарбуза тут не було: і запіканка, і традиційна гарбузова каша, був суп з гарбуза, цукати, і навіть гарбузяні смаколики. На час фестивалю не тільки все “Співоче” поле музею під відкритим небом було всипане гарбузами, але й веселі забави та конкурси були присвячені головному символу свята – гарбузу.

Провели ГарбузFest в конгломераті не менш яскравих попередників: ГречкаFest, СоняхFest, КукурудзаFest, розповіла арт-директор фестивалю Діана Волкова.

Але саме ГарбузFest став осінньою кульмінацією цього квадрофестивального маршруту Україною від організатора таких неповторних заходів – Громадської організації “Об’єднання Аграріїв”, які намагаються затвердити співіснування культури і аграрного сектору.

За словами арт-директора фестивалю, нинішнє свято стало втіленням глобальної мега-ідеї – відродження екологічного продукту в Україні. Та й місце проведення вибрали зовсім не випадково.

“На периферії люди не йдуть на такі події. Навіть тут їх важко “розтормошити” на ігри, на конкурси. Всередині наших маленьких периферійних містечок люди до нового ставляться з великим скепсисом, та й відвідують поганенько. Але резонанс пішов”, – каже Діана Волкова.

Навесні арт-директор ГарбузFestу анонсувала нові фестивалі у зовсім новому форматі, описуючи їх як “нео-ідею проведення масових заходів по всій Україні”.

 

 

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!