Страуси та м’ясні вівці – найперспективніші тварини для сучасних сімейних ферм

0 461

Реалізація аграрної реформи ставить аграрний сектор України перед низкою викликів. Утім, обмеження площі земель, якими може володіти одне господарство, та введення кредитування для покупки землі може сприяти переорієнтації сільськогосподарської діяльності й виникненню малих та середніх господарств, спрямованих на нішеве виробництво.

У Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” підрахували, що потенціал вітчизняного сімейного фермерства складає близько 1 млн. господарств. В центрі вважають фермерські господарства перспективним напрямком розвитку аграрного бізнесу.

“Останнім часом Україні формуються сприятливі умови для розвитку сімейного фермерства. Зокрема, до законодавства внесені зміни щодо запровадження визначення сімейного фермерства, розширення його організаційно-правових форм, застосування спрощеної системи оподаткування для сімейних ферм та ін.

Урядом започатковано ведення Державного реєстру сімейних фермерських господарств”, – зазначає Юрій Лупенко, директор ННЦ “Інститут аграрної економіки”.

Що ж до сімейних ферм, спрямованих на тваринництво, вигідними напрямками можуть бути м’ясне вівчарство, вирощування страусів та ін. Тоді як, наприклад, вирощування курей не виглядає перспективно для малого бізнесу через високу конкуренцію на українському ринку.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Meat-Inform

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!