Страусину ферму та контактний зоопарк створили кияни на Черкащині

0 115

Дедалі частіше жителі мегаполісів віддають перевагу переїзду в передмістя. Така тенденція характерна для багатьох розвинутих країн і навіть має кілька наукових назв – деурбанізація чи руралізація. Схожий тренд можна спостерігати і в Україні. Деякі містяни навіть йдуть далі – не лише переїжджають з великих міст, а й засновують цілі ферми. Саме так вчинило подружжя Вадим та Тетяна Аннишинець, які виїхали з Києва та побудували страусину ферму у селі Глушки на Черкащині, повідомляє SEEDS.

Сімейна ферма з’явилась нещодавно. На ній поки що утримують лише шістьох чорних африканських страусів. Утім Аннишинці вже продають величезні яйця та зустрічають туристів, які можуть погодувати птахів.

Хоча африканський чорний страус дорожчий за інші види такої птиці, він найкраще адаптується до кліматичних умов Україні. Фермери збудували для страусів загін, довжиною 60 метрів. Коли холодно, птицю час від часу загонять до закритого приміщення.

Їдять страуси кукурудзу, конюшину, корми з високим умістом кальцію. Птахи не примхливі в догляді, до того ж не варто часто прибирати їхній загін, оскільки взимку гній, солома та інші відходи утворюють своєрідну “подушку”, яка дозволяє страусам не мерзнути.

Крім африканських птахів, у господарстві утримують кролів та інших тварин. Господарі планують облаштувати на фермі контактний зоопарк, зони відпочинку та ігровий майданчик для дітей. Початок уже покладено – на фермі туристи можуть відпочити на оригінальних плетених гойдалках.

SEEDS за матеріалами Суспільне Черкаси

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!