Субсидії з держбюджету зможуть отримати фермери, що вирощують гречку

0 130

Часто українські фермери неохоче вирощують гречку, оскільки передбачити та вплинути на врожайність цієї культури складно, на відміну від, скажімо, сої чи кукурудзи. Низька пропозиція і високий попит на гречку сприяє підвищенню цін на продукт. Утім, ситуація може змінитись, оскільки виробникам гречки виділили субсидії з держбюджету, повідомляє SEEDS.

“Набрав чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 № 172 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та форм відповідних документів» (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2021 р. за № 1262/36884). Відповідно до пунктів 7, 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886”, – повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Щоб отримати підтримку від держави, виробники гречки мають заповнити документи, вказані у постанові (заявка на отримання субсидії; акт про висів насіння; про збір врожаю; інформація про всіх пов’язаних осіб), та до 15 листопада звернутися з ними до департаменту агропромислового розвитку у своєму регіоні. З повним текстом Постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. № 886 можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/886-2021-%D0%BF#Text

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!