Сучасне обладнання з контролю якості зерна: точність, зручність та економія часу аграрія

0 322

Наскільки важливим для гравців зернового ринку є використання сучасного обладнання? Як воно покращує роботу лабораторій великих підприємств з переробки та зберігання зернових, та чому варто обирати надійну компанію-постачальника рішень в галузі контролю якості зернових, в коментарі для AgriGator розповіла начальник лабораторії компанії «ОЛАМ Білоцерківський елеватор» Ганна Єлонова.

Як зазначає Ганна Єлонова, на сьогодні в галузі контролю якості зерна використовуються нові технології на основі заломлення світла та роботи з цільними зерновими культурами. «Якщо раніше використовувалися в роботі лише розмелені культури, то сьогодні ми можемо проводити аналіз цільного зерна. Це суттєво економить час для проведення кожного аналізу, враховуючи що зазвичай аналізується велика партія, що складається з багатьох вантажних автомобілів-зерновозів»,- вважає начальник лабораторії компанії «ОЛАМ Білоцерківський елеватор».

Втім, найточнішим, на думку фахівця, на сьогодні все ж є метод хімічного аналізу зерна. «Якщо ми хочемо підтвердити дані, що отримані за допомогою інфрачервоного аналізатору, то відповідно ми віддаємо в подальшому зерно для досліджень в акредитовані лабораторії. Вони проводять визначення за допомогою хімічних реактивів»,- зазначає Ганна Єлонова.

Якщо ж говорити про лабораторне обладнання, яким оснащуються лабораторії безпосередньо на підприємствах із зберігання, та переробки зернових, то за словами Ганни Єлонової, дуже добре зарекомендували себе лабораторні сушильні шафи марки МО від компанії «Технотест». «Це обладнання, що дозволяє ставити проби незалежно одна від одної, адже шафа має розподілені комірки. Аналіз зернових в такій сушильній шафі досить точний»,- повідомила фахівець з контролю якості зернових.

Крім того, добрі робочі характеристики в лабораторії «ОЛАМ Білоцерківський елеватор» показав й лабораторний млин з водним охолодженням від компанії «Технотест». Його особливістю є те, що достатньо швидко та зручно можна змінювати швидкісний режим роботи.

«Компанія «Технотест» здійснювала повне оснащення нашої лабораторії. При цьому нам пропонували свої послуги багато компаній, що розробляють рішення в галузі контролю якості зернових. Однак, ми зупинилися саме на послугах «Технотест», адже нам подобається їх гнучкий підхід до співпраці з клієнтами разом із сприятливими цінами. До того ж менеджери компанії завжди надають усю необхідну консультаційну допомогу щодо експлуатації обладнання»,- резюмувала Ганна Єлонова.

З’явилися запитання?

Телефонуйте до “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!