Сучасну сільськогосподарську техніку продемонструють на виставці у Вінниці

0 185

З 7 по 9 вересня за підтримки Вінницької міської ради та Вінницької обласної ради проходитиме нова сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця». У події візьме участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. Лише під час виставки техніку можна буде придбати за спеціальними комерційними пропозиціями, повідомляє SEEDS.

На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Більше того, в рамках «АГРО-Вінниця» відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті, який не оброблявся більше 3-х років. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах та обрати кращих із кращих.

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи – учасники «АГРО-Вінниця». Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій. Участь у діловій програмі «АГРО-Вінниця» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти.

Місцем проведення події є територія аеропорту «Вінниця», що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно.

Організатором виставки виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест» – організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО».

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/
Тел.: +380 44 529 11 45, +380 44 599 71 77

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!