Супутник розкриває очі: дані кадастру і фактичні посіви в Україні неймовірно різняться

0 7 776

Українсько-американська компанія EOS Crop Monitoring запустила інтерактивну супутникову мапу реального стану полів по всій країні. Моніторинг показав значне розходження між даними у кадастрі та фактичною ситуацією.

Всього полів на незареєстрованих землях близько 4,3 млн га. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

На мапі можна побачити, що площа посівів ріпаку в Херсонській області, за даними супутників, складає 117,8 тис. га. Це на третину більше за інформацію у кадастрі. Або ж, на прикладі Дніпропетровської області видно 136,4 тис. га полів на незареєстрованих у державному кадастрі землях.

Мапа використовує результати дослідження, яке проводилося EOS DA разом з Інститутом космічних досліджень НАН і ДКА України у рамках проєкту Світового Банку Землі.

Зараз результати дослідження використовуються Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Мапа EOS Crop Monitoring знаходиться у вільному доступі на сайті.

Нагадаємо, що 21 листопада міністр Тимофій Милованов зробив презентацію супутникового моніторингу українських полів. При цьому міністр публічно не озвучив ні виконавця, ні джерела фінансування цього проєкту.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!