Свині, кози, барани і соми в фонтанах – унікальні експозиції на Агро-2019 (ФОТО)

0 1 710

Кремезні трактори і велетенське спецобладнання для полів – це не єдине, чим здивувала відвідувачів після відкриття у вівторок, 4 червня, ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”.

Вже давненько фонтани виставкового центру не ставали частиною експозиції. Тепер тут плавають чимало велетенських смів, щук, коропів і безліч іншої риби.

Однак найпопулярніше цьогоріч місце знаходиться на околиці виставкового центру. Тут перебуває чимало тварин: кіз, свиней, овець, курей. Є навіть страуси.

У рамках виставки заплановано провести Аукціон племінних тварин, де всі бажаючі зможуть взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід, рекомендованих для розведення у конкретному регіоні.

Крім того, під час “Агро-2019” пройдуть “Агро Авто Шоу” – автомобільний фестиваль разом з експозицією легкових і комерційних авто, AgroFoodFest – тематичний фестиваль та експозиція ресторанів і крафтових виробників.

Головний акцент в цьому році зроблять на змаганнях на відкритому вогні – “Мангальний БАТЛ”, де буде виявлено найкращу мангальну ресторацію. Також пройде український Ярмарок товарів народного промислу.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!