Свині стрімко дешевшають: коли зупиниться падіння цін

0 333

Не надто добрі новини для власників свиногосподарств: після майже чотирьох місяців зростання закупівельні ціни на свиней забійних кондицій почали стрімко падати. Зниження котирувань триває уже другий тиждень поспіль. Цього тижня фермери реалізовували свиней на переробні підприємства за цінами у середньому на 4% меншими, ніж на на початку липня, повідомляє SEEDS.

“Торги на 28-й тиждень завершилися пониженням планових цін на 1-3 грн/кг проти котирувань попереднього тижня. Так, на заході країни ціновий коридор зупинився на рівні 52-53 грн/кг, у центрі основні товарні партії реалізовували по 54,5-56 грн/кг, а на сході ціни варіювали в межах 55-57 грн/кг. Середньозважена цінова позначка цього тижня склала 54,1 грн/кг, що на 4% менше ніж на початку місяця”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

Є кілька причин подешевшання живця свиней. По-перше, заготівельники сформували запаси свинини, тому менш активно закуповують сировину. По-друге, попит на м’ясо свиней дещо знизився. Така низька закупівельна активність не є характерною для цієї пори року.

Гравці ринку прогнозують, що стабілізація цін та поступове їх зростання почнеться вже наприкінці липня.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!