Свині знову подорожчали: що буде у червні?

0 1 657

Зменшення середньої ваги свиней забійних кондицій та скорочення пропозиції живця від фермерів призвело до подальшого подорожчання. Цього тижня свиней закуповували у середньому по 50,2 грн за кілограм живою вагою. Це на 1,6% більше, ніж минулого тижня, повідомляє SEEDS.

“Середньозважена ціна закупівлі свиней забійних кондицій склала 50,2 грн за кілограм. У відповідь на заготівельну активність та запити на додаткові товарні партії з боку м’ясопереробників близько чверті операторів змогли скорегувати ціну на 0,2-1 грн/кг. Хоча більшість товарних партій, реалізували по 50-52 грн/кг, епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче згаданих меж. Зокрема, якщо на початку травня ціна на рівні 53 грн/кг зустрічалася виключно епізодично при реалізації невеликих партій (до 100 голів) і переважно на крайньому Заході України, то цього тижня така ціна зустрічається і на Сході і в Центрі”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Ринкові тенденції вказують на те, що свині будуть дорожчати й на початку літа, адже пропозиція залишається порівняно низькою.

“Низка операторів з інших регіонів була змушена скорегувати тижневі обсяги реалізації у бік скорочення у зв’язку з меншою забійною кондицією тварин. Так, виробники відзначають, що наразі на ринок виходять ті тварини, які після кількох тижнів «воєнних раціонів» повільніше доходять до звичних забійних кондицій. Тож оператори змушені або довше відгодовувати тварин, або реалізувати їх меншою масою, що у будь-якому разі обмежує сукупну пропозицію промислової свинини”, – повідомляють аналітики АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!