Свинину витісняють зі столу крилаті “конкуренти”

0 290

Споживання м’яса в цілому уповільниться у всьому світі, однак вже наступні 9 років воно знову зростатиме. Такі прогнози озвучив старший економіст інвестиційного департаменту Продовольчої сільськогосподарської ООН, керівник проекту технічної допомоги ФАО/ЄБРР Дмитро Приходько під час XI Міжнародного конгресу “Прибуткове свинарство”, повідомляє кореспондент SEEDS.

“Очікується, що до 2027 року споживання м’яса в світі в середньому збільшиться на 2% і сягне 35 кілограмів м’яса на людину на рік”, – розповів Дмитро Приходько.

Однак свинина дещо поступиться своїми позиціями. За словами експерта, прогнозується, що до 2027 року одна людина вживатиме в середньому майже 15 кілограмів пташатини і тільки 12 кілограмів свинини.

Такий “конкурент” – м’ясо птиці – з’явився у свинини з 2007 року, саме тоді їх споживання на світовому рівні зрівнялося, нагадав економіст.

“В Україні за останні 25 років відбулися кардинальні зміни в структурі споживання м’яса. Після розпаду Союзу українці споживали більше яловичини, ніж свинини і м’яса птиці.

Ця ситуація кардинально змінилася в 2004 році. Тоді українці стали споживати більше пташатини. Тут Україна трохи випередила весь світ, бо світ почав це робити тільки в 2007 році”, – додав Дмитро Приходько.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!