Світова хлібна війна вже почалась: наслідки блокування експорту українського зерна

0 442

Нові терористичні рухи, політична нестабільність в Африці, голод – це все наслідки блокування українських портів, які проявляться вже найближчим часом. Європейські політики розуміють це і закликають до розблокування експорту. Зокрема, про це говорить Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо, повідомляє SEEDS.

“Світова хлібна війна вже почалася, і ми маємо її зупинити. Ми ризикуємо політичною нестабільністю в Африці, поширенням терористичних організацій, переворотами: до цього може призвести зернова криза, яку ми переживаємо. В українських портах російськими військовими кораблями заблоковано 30 мільйонів тонн зерна.

Те, що ми робимо, – це робота над тим, щоб росія розблокувала експорт пшениці через українські порти, бо тепер ми самі ризикуємо тим, що у Африці спалахнуть нові війни”, – зазначив очільник МЗС Італії.

Нагадаємо, днями прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі у телефонній розмові запропонував російському президентові створити “морські коридори” для експорту пшениці. Очільник кремля у відповідь запропонував зняти санкції з рф.

8 червня делегація МЗС росії прибуде до Туреччини. Серед питань, які планують обговорити – технічні аспекти відкриття коридорів для вивезення зерна з портів України.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!