Священик з Дніпропетровщини відкрив при храмі птахоферму

0 184

Священик з Тернівки, що на Дніпропетровщині, створив при Свято-Вознесенському храмі справжню птахоферму. Тут є кури і перепілки. Нещодавно з’явилися навіть білі павичі, пише SEEDS.

«Багато хто цікавиться нашим пташником при храмі. Все у нас добре. Зараз у нас є павичі, фазани різних порід, голуби теж різних порід та інша декоративна птиця. Будуємо ще клітки, розвиваємося, приходьте – є що подивитися. І ми пішли далі в цьому плані.

Зараз і раніше завжди при храмах та монастирях були і є різні господарства. Корівники, свинарники і навіть коні, сади та городи.

При нашому храмі ми зробили маленьку перепелину ферму.

Де вирощуємо птицю від яйця і до яйця. Корм даємо свій, самі виготовляємо за спеціальними рецептами, інгредієнти для корму закуповуємо у перевіреного фермера», – пише Отець Артемій Лазурний на своїй сторінці в Facebook.

«Самі закладаємо яйця в свій інкубатор. Маленьких пташенят підрощують в спеціальному брудері. А потім пересаджуємо в клітки, де вони несуть яйця або знаходяться до переходу в холодильник.

Намагаємося максимально отримати від птиці користь. І вони нас радують. На виході ми отримуємо дуже якісний продукт яйця і м’ясо», – наголошується в повідомленні.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!