Сховище близенько – яблуко ціленьке

0 1 415

Зовсім скоро в Дніпрі стартує дев’ята Міжнародна конференція “Яблучний бізнес України-2019”. Цього року вона відбудеться 14 і 15 серпня.

Уже традиційно конференція пройде в дводенному форматі: 14 серпня – конференц-сесії пройдуть в місті Дніпро. А ось, 15 серпня відбудеться виїзна частина – практичний бізнес-тур в ТОВ “Сади Дніпра” (ТМ UApple), який є одним з провідних виробників і експортерів яблук в Україні.

Анатолій Богдан – директор компанії “Інсолар-Холод”, підприємства, яке вже не перший рік займається будівництвом “під ключ” холодильних установок для українських агровиробників, розкрив деякі секрети майбутньої конференції, де “Інсолар-Холод” виступить в якості технологічного партнера.

“Ми – технологічний партнер конференції. У другий день конференції (на виїзді) буде представлено комплекс зі зберігання, сортування та пакування яблук, зокрема і сховище з регульованим газовим середовищем (РГС), яке ми будуємо для “Садів Дніпра”.

Зараз ми якраз працюємо над 2-й чергою. у вересні буде встановлена ​​лінія сортування та пакування “Greefa”. Всього холодильник “Садів Дніпра” буде розрахований майже на 20 тисяч тонн. у минулому році ми зробили 2,5 і в нинішньому буде стільки ж. Це 1-а і 2-я черги. Всього передбачено будівництво 5-и черг. Під час конференції будуть показані камери, обладнання, наші роботи, приміщення для сортування”, – зазначив Анатолій Богдан.

…холодильник повинен бути від саду на відстані не більше 5 кілометрів…

Розповів директор підприємства “Інсолар-Холод” і про те, чому сховища повинні знаходитися якомога ближче до полів і садів.

“Холодильник будувати найкраще саме біля саду. Так рекомендують самі голландці, які розробили цю технологію зберігання. Вони кажуть: холодильник повинен бути від саду на відстані не більше 5 кілометрів. Тим паче нашими дорогами… Поки яблуко “доїде” до холодильника (сховища) воно травмується і потім хорошого зберігання не буде. Щоб отримати якісне яблуко потрібно якісне яблуко і закласти”, – говорить Анатолій Богдан.

За словами експерта ринку охолодження та заморозки плодоовочевої продукції, найголовніше, що потрібне для “польового” сховища – підвести туди електроенергію і саме ті потужності, які потрібні для роботи холодильного обладнання.

Наостанок Анатолій Богдан поділився кількома ексклюзивними спойлерами з майбутньою яблучної конференції в Дніпрі. З самого цікавого: на конференції покажуть унікальний Smartpack – автоматичний укладальник яблук на підкладки, який сам розміщує їх червоною стороною вгору.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!