Теплиці – максимально ефективне використання малих площ

0 936

Вирощування винограду в закритому ґрунті допоможе українським фермерам максимально ефективно використовувати невеликі площі землі. Про це розповіла Євгенія Нікітюк, представник ТОВ «Аврора», виступаючи під час першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка пройшла 22 серпня в Дніпрі, передає кореспондент Seeds.

«Переваг вирощування винограду в теплиці чимало. Це і отримання винограду в більш ранні терміни – з середини липня, і можливість вирощування в міжряддях винограду інших ранньостиглих культур. До того ж завдяки теплицям ми отримуємо високу якість ягід винограду.

Теплиці – це максимально ефективне використання малих площ. Якщо брати малих фермерів, у яких 2-3 гектари землі, вирощування винограду в закритому ґрунті є найоптимальнішим варіантом – максимально ефективне використання невеликих земельних ділянок при високій прибутковості виробництва винограду», – зазначила Євгенія Нікітюк.

«До того ж в захищеному ґрунті ми отримуємо стабільний урожай. Виноградник в закритому ґрунті захищений від граду, шкідників, кількість хімічних обробок знижується. В екстремальні роки теплиця дозволяє отримати гарантований урожай. Незважаючи на обмерзання і постійні дощі.

Також в захищеному ґрунті простіше працювати в зимово – весняні періоди – немає бруду, комфортно. Співробітникам подобається», – додала Євгенія Нікітюк.

За її словами, виноград в неопалюваних теплицях в господарстві «Аврора» вперше висадили у 2012 році. При цьому сама історія вирощування винограду в українських теплицях відома ще з початку 2000-х років.

 

Seeds.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!