Технології точного землеробства дозволять отримати високі врожаї всім фермерам України

0 1 577

Впровадження елементів точного землеробства в агросекторі дає можливість бути конкурентним в регіоні, отримувати високі врожаї та керувати ризиками без стресу.

Таку думку висловив Андрій Капріца, керівник фермерського господарства «Флора А.А.»  під час аграрної конференції OkAgro, де обговорювалися останні тренди в сільському господарстві, а також технології та методи впровадження інновацій, підвищення ефективності ведення бізнесу.

«Навіть маючи до 1000 га можна впроваджувати всі елементи точного землеробства, тому що це дає можливість бути конкурентним в регіоні, отримувати високі врожаї та керувати ризиками без стресу», — зауважив підприємець.

Трансформація господарств за допомогою точного землеробства стала однією з головних тем заходу. Учасники конференції акцентували увагу на тому, що  такі технології доступні не лише агрохолдингам, а й невеликим господарствам.

«Думка, що точне землеробство – це дорого, стримує багатьох аграріїв від того, аби стати на шлях інновацій. А дарма! Будь-які інновації – це не лише осучаснення техніки, а й оновлення знань і підходів до господарювання!»,  —  зазначив у своєму виступі Григорій Плічко з підприємства «Альтаїр».


Точне землеробство — дослідження посівної площі, яке допомагає оптимізувати виробничі ресурси. Враховуючи особливості кожного поля, аграрії здатні суттєво оптимізувати використання ресурсів, підвищити врожайність та збільшити рентабельність виробництва.   

 

SEEDS.org.ua за інформацією GreenPost

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!