Технології плодово-ягідного бізнесу: акценти 2023 року

0 1 016

Сучасні аграрії не уявляють роботу в господарстві без впровадження новітніх технологій. Адже останні дозволяють оптимізувати всі етапи діяльності та зробити бізнес ефективнішим та прибутковішим, пише SEEDS.

У 2023 році, не дивлячись на всі виклики часу, «асортимент» агротехнологій неодмінно продовжить зростати. Адже попит на такі розробки дедалі більшає. На цьому акцентував увагу співавтор інноваційного агрододатку  LevadaTrace Олексій Гладишев.

Наразі компанія, яку він представляє, просуває свій продукт не лише на українському, а й на узбецькому ринках. За словами Олексія Гладишева, фермери обох країн мають ідентичні потреби в агротехнологіях. Зокрема, у 2022 році в Україні та Узбекистані спостерігався високий попит на агродрони, системи штучного зрошення, органічного землеробства та автоматизації виробничих процесів. 

Фахівець вважає, що цього року тенденція залишиться незмінною. До вказаного списку може додатися хіба що обладнання для закладання продукції на зберігання. При цьому суттєво зміняться пріоритети при визначенні необхідного функціоналу розробок.

«Переважна більшість новинок пов’язані з управлінськими технологіями. Зараз спостерігається тренд на зниження залежності від виконавця, на перехід від унікальних компетенцій до чіткого слідування процесам», – додає співавтор LevadaTrace.

Як зазначив Олексій Гладишев, наразі спостерігається й потреба в спрощенні процесу використання агротехнологій. Адже це дозволяє заощаджувати, відмовившись від наймання додаткового персоналу, закупівлі техніки та її обслуговуванні.

«Наприклад, наша команда працює над тим, щоб зменшити кількість задіяного обладнання. Так, в наш принтер вже вбудований ПК. Адже чим менше дротів, тим менше обривів сигналу», – розповідає він.

Читайте також: Діджиталізація агробізнесу надає конкурентні переваги – Олексій Гладишев

Команда  LevadaTrace планує продовжити збільшувати й функціонал агрододатку LevadaTrace.

«Ми постійно працюємо над його удосконаленням та візуальною привабливістю. Програма має бути не просто корисною, а ще й інтуїтивно зрозумілою. Плануємо вдосконалити календар планування робіт, додати звітів та зробити першу інтеграцію із системою автоматичного поливу», – розповідає Олексій Гладишев.

Фактично незмінною залишиться і вартість впровадження агротехнологій в плодово-ягідному бізнесі. Це вкрай важливий момент для українських аграріїв, які через вплив війни не готові робити значні інвестиції в агротехнології.

«Ми відшліфовуємо процеси і зменшуємо вартість робіт. Навіть практикуємо розтермінування платежів та зменшення вартості ліцензії. Ціна на впровадження програми LevadaTrace не зміниться навіть з урахуванням збільшення функціональних можливостей. Вона складається із вартості ліцензії, впровадження та щорічного супроводу. За домовленістю це може бути схема оренди послуг та ПЗ (SaaS)», – зауважує Олексій Гладишев.


Довідка

 LevadaTrace – це нова система управління фермою та/або агропідприємством, яка дозволяє зробити робочий процес швидшим та ефективнішим. Додаток забезпечує повний контроль над діяльністю агропідприємства в режимі реального часу.

Завдяки цій програмі представники плодово-ягідного бізнесу можуть:

  • керувати агропідприємством з будь-якої точки світу;
  • налаштовувати власноруч необхідні процеси;
  • отримувати дані згідно вимог ISO 22000 та Global G.A.P.;
  • здійснювати повний контроль персоналу.

Дізнатися більше про програму LevadaTrace та нюанси роботи з нею можна у представників компанії. В Україні це можна зробити, звернувшись сюди:

bdm@levada-trace.com
+380969092708

Фермери Узбекистану мають змогу скористатися такими контактами:

bdm@levada-trace.com
+998909574500

Також всі охочі можуть самостійно завантажити агрододаток LevadaTrace, скориставшись платформою Play Market:

http://play.google.com/store/apps/details?id=net.embits.levada


Розвивайте свій бізнес, використовуючи кращі технології сучасності!

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!