Технологія штучного інтелекту при доїнні корів стає все більш важливою для молочних фермерів у всьому світі

0 178

Європейська компанія «Europe Dairy Systems» обладнала платформи для доїння корів штучним інтелектом. Технології машинного навчання самостійно аналізують та обирають оптимальну швидкість так званої каруселі, по якій рухаються тварини. А датчики в момент доїння визначають жирність та якість молока, надсилаючи фермеру звіт щодо потреб у раціоні корів. У такий спосіб можна на 20% зменшити час доїння та до 30% покращити добробут тварин.

«Europe Dairy Systems» спеціалізується на створенні високотехнологічних доїльних апаратів, обладнання для годування, систем моніторингу за здоров’ям тварин та охолодження молока.

«Використання даних про корів для підвищення ефективності виробництва молока та доїння стає все більш важливим для молочних фермерів у всьому світі. Це відображається у кількості сенсорів, запущених за останні кілька років на фермах, а також у приладових панелях та програмах управління, які застосовують працівники», – стверджує Рутгер Шут, гендиректор «Europe Dairy Systems».

Тому компанія презентувала дві поєднані між собою функції, які ще більше підвищують ефективність виробництва молока. Одна з них – програма «Mission Control». Вона аналізує стан корови, темп її доїння та може повідомити працівнику про необхідність огляду тварини. Інша програма «OptiCruise», отримавши дані від «Mission Control» та проаналізувавши темп доїння сусідніх корів, автоматично регулює швидкість каруселі. Як тільки корова заходить на платформу, програма вже знає історію доїння корови та кількість молока, яку вона дає.

«Інколи навіть досвідченим працівникам складно обрати оптимальну швидкість каруселі. А від цього залежать як надої, так і добробут тварини. Оскільки, якщо молоко залишається у вим’ї, корова може захворіти. Однак, наша система все робить сама, аналізуючи деталі, яких не може помітити зі сторони фермер», – пояснює Рутгер Шут.

Загалом, працівнику, аби підключити корову до апарату, необхідно 14 секунд на тварину. А система може ще додатково скоротити час її перебування на каруселі 50 секунд. Це підвищить ефективність на 15-20%.

SEEDS.org.ua за матеріалами Landlord

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!