Технологія точного зрошення у плодоовочівництві: як отримати високі врожаї заощаджуючи виробничі ресурси

0 209

Отримувати високі врожаї без зрошення в умовах сучасних кліматичних змін майже неможливо. При цьому зрошення, як і будь-який інший процес агровиробництва, має свою технологію, неухильне дотримання якої – запорука успішності бізнесу з вирощування овочів, фруктів та ягід.

Темі впровадження технології точного зрошення буде присвячений виступ Владислава Разкевича, директора компанії «Евкаліпт Р»,  що займається інжинірингом зрошувальних систем, під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

За словами Владислава Разкевича технологія точного зрошення у плодоовочівництві надає можливості підтримання ідеальної вологості ґрунту. Це повністю виключає стреси рослин від нестачі вологи або перезволоження та сприяє  максимальній врожайності.

«До того ж, запровадження технології точного зрошення надає можливість повного контролю за витратою ресурсів на зрошення і фертигацію, що в свою чергу, впливає на майбутню врожайність та якість продукції. Тобто, це саме ті технології, що допомагають заощаджувати ресурси та при цьому отримувати високі врожаї. Саме про них ми й поговоримо під час конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»,- зазначає Владислав Разкевич.

Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С). Початок о 12:15.

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Охочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Увага! Реєстрація триває до 15.00 14 лютого!

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +380 (68) 374 28 91

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!