Тонна землі зруйнувала балкон киянина: як не варто облаштовувати теплицю

0 134

Надзвичайну ситуацію спричинило непрофесійне облаштування теплиці на балконі багатоповерхівці в Києві. Наприкінці минулого тижня конструкція, навантажена землею, обвалилася та зруйнувала балкон, повідомляє SEEDS.

Господар квартири на шостому поверсі дев’ятиповерхівки у Дарницькому районі (вул. Архітектора Вербицького) прикріпив тросами до балкона саморобну металеву конструкцію, яку наповнив землею. Близько тонни  ґрунту завантажив на балкон киянин для вирощування суниці садової. Кріплення не витримали такої ваги і конструкція з рослинами та землею обвалилася. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Усунути наслідки руйнувань допомогли рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» та Головного управління ДСНС в місті Києві.

“На жаль, ми вкотре стали свідками того, що надзвичайні події та ситуації у нашому місті трапляються через людський фактор. Звертаюся до киян із проханням бути відповідальними власниками майна. Не створюйте передумов для виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожуватимуть вашій безпеці та безпеці інших”, – заявив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!