Топінамбур – високомаржинальна культура і ліки від багатьох хвороб

0 291

Топінамбур – не тільки високомаржинальна культура для сільського господарства, це й унікальні ліки для хворих на цукровий діабет. Про це розповів Василь Банашкевич учасник консорціуму “Система Еко Інновацій” під час конференції “Переробка плодоовочевої та ягідної продукції. Сучасні тренди”, яку організували та провели у Миколаєві Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та Фонд Ласка, передає кореспондент SEEDS.

“Топінамбур – високомаржинальна культура для сільського господарства. Скажу одне: з топінамбура можна виготовити близько 4 тисячі офіційно визнаних рецептів у харчуванні. В яких ще продуктах є така багата рецептура?

Зайва вага, стреси, зашлакованість організму, стають причинами масових захворювань. Завдяки топінамбуру ми можемо нормалізувати функціональний стан організму. І вивести його з критичного стану, щоб організм працював сам. Організм наш так влаштований – ми просто його не чуємо”, – стверджує Василь Банашкевич.

За словами Василья Банашкевича, наразі проводяться клінічні дослідження, йде системне вивчення дії топінамбуру на людей, зокрема і тих, хто хворіє на цукровий діабет. Медицина ставиться поки що скептично до лікувальних можливостей топінамбуру. Однак…

“Факт є факт – від нього нікуди не дінешся. Реально люди, які вживають таблетки, при певному підході до режиму харчування, при певному підході до вживання топінамбуру відмовляються від походів до аптек. Фактично переходять на органічний спосіб… Навіть інсулінозалежні”, – додає Василь Банашкевич.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!