Трактори запорізьких фермерів стали домівкою для пташенят

0 937

Курйозні фото опублікували мешканці Запоріжжя у соцмережі. На території одного з комунальних підприємств міста, до колективу робітників приєдналися пташки.  

Через карантин усі трактори стояли без діла. Вирішили скористатися моментом місцеві птахи білі плиски. Пернаті звили гнізда й навіть висиділи пташенят за пару місяців карантину.

Коли ж техніка знову завелася, птахи хоч і злякалися, але продовжили сидіти у гніздах. Водії пташині домівки не чіпають. Пташенята їздять на поля разом з трактористами.Фермерів дуже розчулило те, що після кожної поїздки мами-пташки повертаються до пташенят, не розуміючи, куди їздить їх “будиночки”.


Плиску легко впізнати за особливою поведінкою. Полюючи за комахами, пташка швидко бігає, при цьому часто зупиняється і невтомно трясе своїм довгим хвостом. Робить це вона для балансування, от як людина розкидає руки в обидва боки для рівноваги.

А ще плиску називають трясогузкою, трясихвісткою ба навіть трясидупкою, все через її особливий хвіст — довгий і рухливий. На відміну від більшості дрібних птахів, ці птахи не стрибають по землі, а чемно крокують, знову ж таки, рухаючи хвостом. Їхні ноги чудово пристосовані до такого пересування.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Голосу Запоріжжя

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!