Трансформерів та драконів з тракторів створює фермер з Вінниччини

0 1 811

Фермер Олександр Копанов із села Висока Гребля на Вінниччині виготовляє витвори мистецтва зі зламаних запчастин від тракторів. Наразі в селі існує ціла експозиція робіт майстра.

Захопився аграрій таким незвичайним хобі три роки тому. Говорить, що просто складав металолом на переробку, а старе залізяччя лягло таким чином, що за формою нагадало Олександрові Копанову літак. Фермер вирішив зберегти химерну фігурку і зварив металеві деталі. Місцеві дітлахи прозвали першу скульптуру майстра “звіздольотом”.

Час мистецтва для фермера – це холодна пора року або дощі, тобто тоді, коли неможливо працювати на полі чи в господарстві. На виготовлення однієї фігури майстер витрачає не менше ніж місяць.

Олександр Копанов побудував у селі дитячий майданчик, де й встановив свої металеві скульптури. Тут є крокодили, дракони, роботи, павуки – загалом, близько двадцяти експонатів. Фермер обточив кути і гострі деталі фігур, адже біля них фотографуються або граються діти. Часто на виставку фігур Олександра Копанова приїжджають подивитися люди з найближчих сіл та містечок.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Вінниця

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!