Треба думати не про те, як нагодувати світ, а про те, як нагодувати Україну – Іван Фурсенко

0 119

Сьогодні на ювілейній зустрічі Ukrainian Food Valley у Києво-Могилянській бізнес-школі відбулося обговорення розвитку сільських територій та активізації сільських громад.

За визначенням ФАО перехід до політики сільського розвитку – це відповідь на зростаючий зовнішній тиск на сільські громади, який чинить глобалізація і конкуренція за природні ресурси як всередині країни, так і ззовні. Зазначається, що фермери, особливо малі сімейні господарства, підприємці на сільських територіях і сільські мешканці повинні застосовувати нові стратегії, які базуються на мобілізації і взаємопоєднанні різних сфер сільського життя. Які ж проблеми сільського розвитку обговорюють в Україні? Дізнавалися SEEDs.org.ua

«Треба думати не про те, як нагодувати світ, а про те, як нагодувати Україну», – Іван Фурсенко, перший заступник керівника виконавчої дирекції асоціації сільських рад.

«Якщо не буде визначено, які території належать до міських, а які до сільських у державі, не буде розуміння і виважених політичних рішень. Сільський розвиток – це боротьба з сільською бідністю», – Олена Бородіна, Голова координаційної ради Мережі сільського розвитку.

«Сільська місцевість – це не тільки про село.В ЄС не розглядають село лише як сільське господарства бо 2-3% населення зайняті у розвитку сіл. Там сільська місцевість – не лише розвиток с/г. Зараз в Україні також змінюються технології, характер потреб, тому з`являється таке поняття, як сільська місцевість і сільський розвиток, виникла потреба у rural development, – зазначив Президент Національної асоціації сільсьогосподарських дорадчих служб України Роман Корінець.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!