Трофімцева: обмежувати експорт продукції АПК – рішення не дуже розумне

0 267

Зараз обмежувати експорт продукції АПК – рішення не дуже розумне. У непростій економічній ситуації що склалася сьогодні такий крок може нести загрозу надходженням валютної виручки.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook експерт з зовнішніх ринків, колишній в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

“Обмежувати зараз експорт продукції АПК – рішення не дуже розумне. Ми і так цього року через політику попереднього уряду і всі глобальні негаразди будемо не в кращій формі у виробництві і експорті (м’яко кажучи).

І створювати зараз додаткову нервовість в секторі через анонс подібних рішень, ставлячи під загрозу надходження валютної виручки в поточній економічній ситуації – not really wisely (не дуже розумно)”, – переконана Ольга Трофімцева.


Раніше президент України Володимир Зеленський закликав посилити карантинні заходи, серед яких – обмеження експорту продуктів харчування.

Згодом 17 березня на позачерговому засіданні парламенту Верховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!