Туристичний потенціал Херсонщини популяризуватимуть за допомогою кавунів

0 309

Сто тисяч брендованих кавунів будуть поставлені з Херсонської області в інші міста України в рамках проекту “TripMustGoOn”, який реалізує громадська організація “Центр живої історії “Олешшя” і регіональна туристична організація “Туризм Херсона” в партнерстві з управлінням туризму і курортів Херсонської ОДА за підтримки міжнародних донорів.

Як розповів Павло Білецький, голова правління організацій “Центр живої історії “Олешшя” і “Туризм Херсона”, спочатку була ідея відмовитися від стереотипів і взагалі не використовувати кавун в проекті “TripMustGoOn”, мета якого – популяризація туристичного потенціалу Херсонщини. Але потім все ж було вирішено не відмовлятися від використання символу регіону.

“У рамках проекту ми вирішили забрендувати кавун. Тому на сто тисяч кавунів буде наклеєна маленька наклейка з QR-кодом, провідним на інформаційний ресурс, що розповідає про нашу області.

Таким чином кавун стане зеленим і смугастим послом регіону. Киянин, дніпрянин або одесит, який купить кавун в мережі магазинів, зможе “перестрибнути” зі свого смартфона на сайт, почитати, закохатися, сказати собі: “Треба туди їхати”, – сказав Павло Білецький.

За словами Білецького, в рамках проекту будуть створені два чат-бота і сайт з інформацією про туристичні можливості Херсонщини українською, англійською та російською мовами.Також заплановані виставка кращих фотографій з кращих туристичних локацій і конкурс ідей сувенірів.

За словами Миколи Шаповала, начальника управління туризму і курортів Херсонської ОДА, цей проект не має комерційної складової.

“Портал TripMustGoOn, який зараз створюється, містить тільки загальну інформацію: якісний контент для того, щоб в першу дати максимум інформації – фотографій, відео, текстів. І решта людина буде шукати на профільних сайтах. Наприклад, якщо зацікавиться заповідником “Асканія-Нова”, то буде шукати, як туди поїхати, як замовити екскурсії”, – розповів Микола Шаповал.

Нагадаємо, в ОТГ на Херсонщині хочуть зробити зелений туризм пріоритетною галуззю економіки.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Центра журналістських розслідувань

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!