У 10 разів швидше: як сучасні аналізатори підвищують ефективність зернових лабораторій

0 362

Для аграріїв важливо не лише виростити великий обсяг урожаю — потрібно, щоб і якість зерна, олійних та інших культур була достатньо високою. До того ж від вмісту окремих речовин в зерні залежить його ціна. Щоб контролювати якість продукції, великі та середні аграрні підприємства обладнують власні лабораторії. Але облаштування такого об’єкта — досить відповідальна справа. Про те, яке обладнання має бути в сучасній лабораторії та про інші нюанси облаштування таких об’єктів в коментарі для SEEDS розповіла Мар’яна Брегін, начальник сертифікованої виробничо-технологічної лабораторії компанії «‎ЮНІКОМ АГРІ»‎ (Тернопіль) — підприємства, що надає фермерам послуги з вимірювання показників якості зерна.



«Наша лабораторія‎ нова (облаштували 2 роки тому) і все обладнання у ній також нове. Це велика перевага, адже така техніка працює швидше та ефективніше. У лабораторії має бути все за стандартами. Важливим є наявність аналізаторів, щоб лаборанти не працювали вручну. Також мають бути експрес-вологоміри, сушильні шафи, прилад для визначення числа падіння та спеціальний млинок до нього, млинок для пробопідготовки зразків на аналіз вологи, ваги з різною дискретністю, розсійник та безліч сит для різноманітних аналізів, гігрометри, таймери та інші прилади й інструменти»‎, — зазначає Мар’яна Брегін.



Що ж до обладнання, яким користуються саме в лабораторії «‎ЮНІКОМ АГРІ», фахівчиня зазначає: «‎Якщо говорити про аналізатор, то ми користуємося SupNIR від компанії «‎ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС»‎. Одна з його переваг — швидкість. Цей аналізатор дозволяє за досить короткий термін визначити рівень клейковини, зробити інші аналізи, адже, якщо працювати вручну, для цього потрібно принаймні годину часу витратити. А з аналізатором SupNIR варто просто взяти зерно і отримати весь аналіз за 30 секунд. Друга його перевага – це вартість. Подібні інфрачервоні аналізатори Європейського виробництва, які могли б вимірювати і цільне зерно і корми коштують у 2-3 рази більше, ніж наш SupNIR-2750. ».

«‎Про продукти від «‎ТЕХНОТЕСТ» ми дізналися під час одного з семінарів-практикумів для лабораторій, як‎і час від часу проводить компанія. У нас є й інше обладнання від цього постачальника. ‎Навіть, якщо є якісь технічні проблеми чи неполадки, звертаємося до сервісу. У сервісному відділі реагують достатньо швидко, якісно лагодять та налаштовують обладнання», – говорить Мар’яна Брегін.

З’явилися питання?

Телефонуйте в “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:
(096) 0000-737, (066) 0000-737
(097) 0000-737, (073) 0000-737
(095) 0000-737, (093) 0000-737
Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!