У 2018 році встановлено рекорд вартості експорту української плодово-ягідної продукції

0 162

Про це повідомляється у річному галузевому звіті «Садівництво та ягідництво – 2018» Асоціації «УКРСАДПРОМ». В цілому  в 2018 році сумарне виробництво плодів та ягід в Україні перевищило 2,4 млн тонн, що фактично на третину більше, ніж було у 2017 році. На закордонних ринках найбільшим попитом користувались волоські горіхи, заморожені ягоди, а також яблука українського виробництва. Головним ринком збутунашої продукції садівництва залишився Європейський Союз.

В Україні зберігається усталена товарна структура виробництва, але вітчизняні підприємства у своїй діяльності все більше орієнтуються на актуальні тенденції світового ринку, що проявляється у диверсифікації сортового складу, розвитку сучасних технологій вирощування, зберігання і переробки, удосконаленні маркетингової діяльності тощо.

«Добрим сигналом для виробників виявилось збільшення загальних обсягів державної підтримки садівництва, виноградарства і хмелярства, яке за підсумками минулого року сягнуло майже 400 млн грн. Повністю було профінансовано витрати на закладку молодих садів, частково – на будівництво фруктосховищ», – повідомляється у Звіті. Як результат, у 2018 році галузевими підприємствами було створено майже 4 тис. га нових садів, що значно більше ніж зазвичай, і введено в експлуатацію додаткові потужності для зберігання фруктів.

SEEDS.org.ua за матеріалами   http://ukrsadprom.org/blog/asotsiatsiya-ukrsadprom-publikuye-richnyj-galuzevyj-zvit-sadivnytstvo-ta-yagidnytstvo-2018/

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!