У Чернігові з’явиться міська ферма

0 1 332

В дворику Молодіжного центру в Чернігові незабаром з’явиться міська ферма. Про це повідомляє ГО “Еко місто” на своїй сторінці у Facebook.

“Як відомо, паніка в деяких країнах під час кризи призвела до порушення логістичних поставок, подорожчання певних продуктів харчування, порожніх полиць в супермаркетах і зростання закупівлі насіння. Також у багатьох країнах світу закрилися фермерські ринки.

Ми хочемо популяризувати індивідуальне вирощування їжі в Чернігові, створимо демонстраційну міську ферму у дворику Молодіжного центру та підготуємо серію освітніх матеріалів за цим напрямком”, — йдеться у повідомленні.

“За оцінками різних світових досліджень, міські будинки цілком могли б задовольняти потреби населення в фруктах і овочах. У невеликому Сінгапурі, який імпортує більше 90% своєї продукції, міське сільське господарство, включаючи вертикальні ферми і ферми на даху, швидко стає популярним.

Місто прагне до 2030 року забезпечити 30% своїх потреб у харчуванні за рахунок збільшення місцевих поставок фруктів, овочів. А спалах COVID-19 змусила задуматися про те, як інвестувати в домашнє виробництво продуктів харчування”, – вважають в організації.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!