У Чернівцях продовжуються “базарні” протести

0 430

У Чернівцях з самого ранку суботи, 25 квітня, група підприємців Калинівського ринку влаштувала акцію протесту посеред вулиці Старожучківський шлях. Учасники пікету заблокували рух транспорту.

Підприємці вимагали у міської влади ухвалити рішення, яке би дозволило їм у період карантину працювати хоча би по кілька годин на день.Напередодні підприємці пікетували приміщення Чернівецької ОДА, вимагаючи від представників місцевої влади дозволити діяльність продуктових ринків у Чернівцях в період карантину.

Однак під час учорашнього засідання міської ради депутатам не вдалося підтримати таке рішення.

Міський голова Олексій Каспрук наголосив, що роботу ринків у Чернівцях припинено відповідно до рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Ніякі рішення міської влади, ніякі рішення мера, сесії міської ради, міської комісії це змінити не можуть. Це може змінитись тільки, якщо покращиться ситуація з захворюваністю і будуть послаблення.

Ми звернулися з проханням дозволити оптову і дрібногуртову торгівлю у вигляді винятку, враховуючи, що в Чернівцях немає великого гуртового ринку сільськогосподарської продукції. Щоб мінімум маленькі магазинчики в Чернівцях могли отримати свіжі продукти.

Були емоційні розмови з підприємцями. З одного боку, в нас висока захворюваність, і я за те, щоб контакти між людьми були мінімальні. З іншого боку розумію, що життя також має продовжуватися, і ми звернулися до вищих органів, до обласної комісії з клопотанням, щоб знайти якийсь механізм і дати змогу торгувати свіжою городиною, овочами, фруктами.

Буде таке рішення – будемо виконувати. На сьогодні мусимо виконувати те рішення, яке прийнято – про тимчасове припинення роботи продовольчих ринків”, – сказав мер Олексій Каспрук.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Молодого Буковинця

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!