У фазанарії Вінницьких лісівників вилупилося кілька сотень пташенят

0 258

В Оратівському фазанарії, що на Вінниччині вилупився вже другий виводок фазанят – пташенят народилося більше 300. Про це повідомляють у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Лісівники Вінниччини – хороші господарі, які і ліси відмінно доглядають, і збільшують видову мисливську фауну, і самостійно заробляють додаткові кошти. Один із порівняно нових напрямків у роботі вінницьких лісівників – фазанорозведення.

“На сьогодні у фазанарії, що знаходиться в Оратівському лісництві ДП “Іллінецький лісгосп”, є вже 6 сучасних інкубаторів, також розширюють тут і асортимент видів, що тут вирощуються. Тож сьогодні окрім фазана звичайного розводять перепілку і є маточне поголів’я павича.

А перепілку тут вирощують другий рік. Сьогодні нараховують 300 голів цьогорічного молодняка. Реалізовують дорослу особину за ціною 40 грн. за голову. В більшості купує перепілок населення заради того, щоб курочки неслися. Адже їхні яйця цінуються як смачний та дієтичний продукт харчування. Хоча догляд за цією птицею теж має бути ретельним”, – йдеться в повідомленні.

“А от розведення павичів – це завдання на перспективу. Наразі в лісництві є лише 5 птахів, які стануть маточним поголів’ям для розведення. Закупили цих екзотичних пернатих у Тростянці.

Це дуже примхливий у догляді птах, самки починають нестися через три роки. Цього року у них стартує перший сезон несучості. Тож як все піде гаразд, іллінецькі лісівники реалізовуватимуть у майбутньому і павичів”, – розповідають лісівники.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!