У Франції працюють над створенням космічної ферми

0 144

Французи взялися за розробку космічної ферми. Зокрема, над її створенням працюють представники стартапу Interstellar Lab, пише SEEDS.

Наразі науковцям вже вдалося представити перший прототип космічного модуля для вирощування рослин у космосі. Замість ґрунту спеціалісти планують використовувати спеціальну живильну рідину збагачену киснем. Рослини вирощуватимуться усередині ферми на площі 55 м2 . Про це повідомляє французьке Інтернет-видання 20minutes.fr.

Для виготовлення корпусу космічного модуля представники стартапу Interstellar Lab використали композитивні матеріали, з яких будують і корпуси човнів. Інші елементи модуля створені із надувної та прозорої мембрани. Для легкого закріплення на поверхні Місяця чи Марса космічна ферма має спеціальні ніжки. Що стосується розмірів модуля, то його висота сягає 7 м, довжина – 10 м, а ширина – 6 м.

Читайте також: Китайці навчилися вирощувати рис у космосі

Прототип космічної ферми працює від електромережі. Проте науковці планують зробити систему автономною, а також встановити на модуль портативну систему виробництва енергії.

Дедлайн проєкту – 2027 рік.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!