У Голландії навчилися вирощувати мініатюрні кавуни

0 131

Селекціонери Голландії знову радують цікавими агро-новинками. Нещодавно овочівницька компанія Nunhems (Голландія) представила крихітні кавуни в рамках виставки Fruit Attraction, що відбулася восени 2018 року в Мадриді (Іспанія).

Називають їх «Kisy» і вже за ними закріпилася прикметник «коктейльні». Завдяки своїм невеликим розмірам і змістом ці кавуни можуть бути ідеальною формою для коктейлю.

Плід важить від 600 г до 900 г., шкірка міцна і темно-зелена. У них відсутні насіння, а м’якоть солодка і смачна. У гарну літню погоду це красивий і зручний кавун, і чимало людей готові заплатити більше за унікальні властивості кавуна для коктейлів. Одночасно створювався подібний гібрид для роздрібної торгівлі.

«Максимальний рівень цукру в такому Арбузик досягає 12. Це гарантує солодкість, необхідну для якості коктейлю, і в той же час відповідає вимогам споживачів про здорове харчування!» – розповідає представник компанії Ханс Дріссен.

«Kisy» виводять на ринок під слоганом «Easy to eat» ( «Легко з’їсти»). Виробники не сумніваються в успіху своєї новинки.

«Ви можете легко з’їсти цей кавун ложкою, як якщо б ви дегустували морозиво» – додає Ханс Дріссен.

Ярослава Коломїєць

SEEDS.org.ua за матеріалами EastFruit

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано