У Карпатах знайшли 3-кілограмовий гриб-гігант

0 371

Природа не припиняє вражати своїми витворами! Так, нещодавно в Карпатах грибники знайшли 3-кілограмовий гриб, пише SEEDS.

Про це повідомили на сторінці Карпатського національного природного парку у Facebook. На таку знахідку грибники натрапили поблизу Ворохти. «Гриб-гігант знайдено в Ворохтянському ПНДВ (природоохоронне науково-дослідне відділення). Вага гриба – 3 кілограми», – йдеться у повідомлення.

За словами спеціалістів, розміри знахідки точно перевищують діаметр середнього кошика збирача.

Нагадаємо, що на початку війни ми розповідали про підприємство з Київщини, яке спеціалізується на вирощуванні грибів. Воно займалось постачанням своєї продукції в якості гуманітарної допомоги для військових та мирних мешканців нашої країни. Волонтери готували страви із грибів вищевказаного підприємства для всіх, хто цього потребує.

Очільниця підприємства Наталія Ільчук розповідала, яких збитків зазнав її бізнес через повномасштабне вторгнення росії в Україну. «Гриб — це такий продукт, який не дозволяє довго думати, на моєму виробництві, як у пологовому будинку, грибочки народжуються — їх потрібно швидко зібрати — швидко реалізувати — швидко їсти. Сидіти, довго плакати від того, що втрачено, нема часу. Через організаційні недоліки ми втратили дві камери — це близько 15 тонн грибів, які так і залишилися на поличках, і ми не змогли їх зібрати. Але новими силами ми змогли врятувати кондиційний, красивий гриб та дарувати радість і насолоду собі та всім, кому ми змогли довести нашу продукцію», – зазначала вона.

Прочитати більше про це можна у матеріалі «60 тонн грибів для харчування населення та військових передало господарство з Київщини».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!