У Китаї відкрилася 26-поверхова свиноферма

0 135

Новини Китаю! У провінції Хубей відкрилася 26-поверхова свиноферма. Це найбільше подібне підприємство у світі, воно здатне забивати 1,2 мільйона свиней на рік. Проте дехто із фахівців галузі говорять, що розміщення тварин на такій фермі збільшить частотність спалахів хвороб, пише SEEDS.

Свиноферма має дві будівлі, одна з яких знаходиться у стані будівництва.  Коли вони повністю запрацюють, то забезпечуватимуть загальну площу 800 тисяч м² з місткістю 650 тисяч тварин. Вартість ферми — чотири мільярди юанів, повідомляє mayak.org.ua.

У компанії повідомили, що відходи від свиней використовуватимуть для виробництва біогазу, який знадобиться для виробництва електроенергії та підігріву води на фермі. Працівники повинні будуть пройти кілька етапів дезінфекції та тестування, перш ніж отримати дозвіл на вхід, і не зможуть залишити територію до перерви.

Китай спробував модернізувати виробництво свинини після втрати 100 мільйонів тварин через африканську чуму свиней у 2018-2020 роках. Країна споживає близько половини всієї свинини у світі.

Читайте також: Перша крафтова грибарня зі Львівщини вирощує гриби-велетні

В Інституті тваринництва Академії сільськогосподарських наук Китаю заявили, що у порівнянні з традиційними методами розведення висотні свиноферми мають вищий рівень автоматизації та біобезпеки. Також вони економлять земельні ресурси. Однак інші експерти стверджують, що великі ферми збільшують ймовірність все більших спалахів хвороби.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!